» » КВІТИ ТА УКРАЇНЦІ (фото)

КВІТИ ТА УКРАЇНЦІ (фото)

КВІТИ ТА УКРАЇНЦІ

В Україні з ранньої весни і до пізньої осені коло будинків, незалежно від того чи це місто чи село, милує очі розмаїття квітів. Для українців квіти з давніх-давен є як прикраса садиби так і символи-обереги. Кожна квітка символізує певні людські почуття, а також виступає оберегом.

Дуже часто квіти плетуться у віночок, який є непросто прикраса, а ще й оберег від злих духів. Віночки вішають в оселях, а також дівчата носять їх на голові. Перші віночки дівчаткам плетуть їх мами. Зазвичай у віночок вплітають дванадцять живих квітів: ромашку-як символ дівочої чистоти; калину-як символ дівочої вроди та краси; барвінок-як символ життя та безсмертя людської душі; безсмертник-як символ здоров’я; деревій-як символ нескореності; хміль-як символ розуму; мак-як символ печалі та смутку, але мак вплітали дівчата, в яких у родині хтось загинув на війні; волошка-як символ вірності; цвіт яблуні або вишні-як символ материнської відданості; мальва, ружа та півонія-як символ любові, віри та надії.

В Україні також мають велику пошану чорнобривці, які є майже в кожному садку. Велику пошану має також і калина, крім того, що вона має лікувальні властивості, вона ще є і символом України. Кущ калини біля будинку є не тільки окрасою а й духовним світом українця, його доброти, чуйності. Адже калина не росте у злих і недобрих людей.

Тож сійте квіти і нехай вони приносять вам радість і спокій у житті, дарують красу і ніжність та оберігають від негараздів.

Галерея до матеріалуMagadar Адміністратор

Автор: Magadar

Комментарів поки немає, будь першим!